, , ,

Jazda na kolieskových korčuliach

Či už sa rozhodne pre koberce alebo pre plávajúcu podlahu, je nutné sa o ne poriadne starať. Nielenže pravidelným čistením predĺžite životnosť podlahy, ale zbavíte ju aj nečistôt a baktérií. Ale vyčistiť podlahu naozaj dôkladne je pomerne ťažké, pretože veľa prípravkov z drogérií a obchodov ju nevyčistí poriadne a navyše nad tým vždy môžete stráviť milión času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčistená podľa vašich predstáv. A hlavne, tieto prostriedky vám rozhodne na podlahe nezaručí protišmyk. A aj ten je veľmi dôležitý. Ale sú aj iné metódy, ktoré sú oveľa účinnejšie, ktoré vám dajú všetko, čo potrebujete. Napríklad strojové čistenie, či čistenie betónových podláh ktoré ponúka táto firma.

My sme doma mali nedávno naozaj vtipnú situáciu. Nechali sme naše dvojičky chvíľu doma samé a ich nenapadlo nič lepšie, než doma jazdiť na kolieskových korčuliach. A nebudem klamať, ťažko povedať, či by sme to dokázali vyčistiť alebo nie, ale nemali sme ani silu sa o to nejako pokúšať. A tak sme si povedali, že si na to najmeme upratovaciu firmu a obrátili sme sa práve na A SERVIS bolo to skvelé rozhodnutie. A ľudia z tejto firmy sa o to postarali a potom všetko navoskovali. Naozaj sa oplatí nechať si podlahu zakonzervovať nanesením fluatácie – priemyselného polyméru – voskovaním podlahy. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu drevenej podlahy. Na podlahu vraj dávajú prevažne pololesklý vosk, tento vosk máme dlhodobo osvedčený a máme s ním výborné skúsenosti. Vosk do podlahy votrú 2-3x, tak aby sa vytvorila kompaktná vrstva, ktorá zaistí podlahe pružnosť, elasticitu, protišmyk. Používajú kvalitný nemecký pololesklý vosk PKD – odolný polymér s dobrou životnosťou.

Tento polymér má rad výhod, napríklad: na podlahách nie sú vidieť toľko stopy, má mierny protisklz, podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje a veľmi výrazne predĺži životnosť podláh. Naviac vám udrží podlahu aj dlhšie čistú, už nie je potrebné ju tak často umývať, pretože sa na nej nečistoty už toľko neusádzajú. Ja som s nimi bola maximálne spokojná a na inú firmu by som sa už určite neobracala, pretože tu mám zaistenú kvalitu po všetkých stranách a vo výsledku aj za rozumné peniaze. Navyše zamestnanci boli veľmi milí, zdvorilí a profesionálni. K ostatným veciam v dome boli veľmi opatrní, aby pri čistení nič nezničili alebo nespôsobili akúkoľvek škodu.

Takže ja si skutočne nemôžem na nič sťažovať a všetkým ich vrelo odporúčam. A skvelé je, že ponúka aj celý rad ďalších služieb, a tie do budúcna určite tiež vyskúšam. Máme totiž s nimi dobrú skúsenosť a verím, že ostatné služby budú rovnako tak kvalitné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *