, ,

Jak se vypořádat se skvrnami na podlaze ?

Zdravím, chtěla bych se zmínit o firmě, kterou jsem si najala na úklid podlah. Nejprve se mi do toho moc nechtělo, protože jsem se bála, že to bude zbytečná investice, ale rozhodně teď zpětně nelituju toho, že jsem se nakonec nechala přesvědčit a šla do toho. Šlo o čištění podlah v mém domě. Nebyly už v nejlepším stavu a já uvažovala, že nechám položit novou a ještě více jsem o tom začala uvažovat v momentu, kdy ji naše dcera pomalovala vodovkami, když jsme s manželem nebyli.

Ale kamarádka mi řekla, ať si to prvně nechám vyčistit od této firmy, že odvádějí opravdu vynikající práci, a že podlahy budou vypadat prakticky jako nové, takž je to určitě lepší varianta, než pokládat novou, a to jak z časových důvodů, tak i z finančních. Tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Protože koneckonců to byla méně náročná záležitost, co se týče zařizování a všeho ostatního. Kontaktovala jsem je a telefonicky se s nimi domluvila na datu Strojového čištění podlah a tak podobně.

Nejprve…

Nejprve mi položili několik otázek, jako například jak velký dům je a tak podobně.  V daný den přijeli a pustili se do práce. Použili techniku strojové čištění a voskování pomocí kotoučového stroje. S jeho pomocí mi vyčistili nejen podlahy v celém domě. Nábytek, který byl v pokoji sami poodtáhli a podlahy vyčistili i tam, za což jsem byla opravdu ráda. Ve stroji měli chemii určenou k čištění našich ploch s vodou.

Když skončili, vše se lesklo a vonělo svěží čistotou. Je to firma, která odvádí opravdu skvělou práci a já ji mohu jedině doporučit. Co je ještě další skvělá věc, kterou mi nabídli hned po čištění, tak konzervování podlah jejich voskem. A ten vosk je vážně skvělá věc, protože nejenom že díky němu podlaha vypadá ještě lépe a i snadněji se udržuje, protože se na ní tolik neusazuje špína, ale navíc vám i zajistí protiskluzový efekt.

Což…

Což je super, protože znáte to, jak to v ponožkách nebo papučí umí na podlaze hezky klouzat. Takže díky tomu vosku už to tolik neklouže. Což je požehnání hlavně pro ty z nás, kteří hrozně neradi chodí bosky. Jediné, čeho se nesmíte leknout, je cena, která se na první pohled zdá vyšší, ale věřte mi, je to dobrá investice.

Výsledky jejich práce jsou dlouhodobé. A takové kvality se vám opravdu jen tak někde nedostane. Pokud chcete vědět více o našich službách, podívejte se na naše internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *