, ,

Profesionální čištění podlah vám zaručí dokonalé výsledky. Betonové podlahy čištění

Letos jsme v naší školní tělocvičně pořádali řadu akcí. Takže podlaha měla větší zátěž než obvykle. Snažili jsme se kontrolovat, v jaké obuvi kdo do tělocvičny vchází, ale někdy v tom množství lidí to bylo prakticky neuhlídatelné. Nicméně po poslední akci těsně před prázdninami jsme si všimli, že podlaha by chtěla pořádně vyčistit. A když už se blížily ty prázdniny, tak jsme se rozhodli, že využijeme volného letního času a objednáme profesionály, kteří by nám podlahu nejen vyčistili, ale následně i navoskovali. A tak jsme na internetu hledali firmu, která by splňovala tyto naše požadavky. A nakonec jsme objevili úklidovou četu z A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se betonové podlahy čištění věnuje již několik let.

jak mít pružnou podlahujak mít neklouzavou podlahuněmecký pololesklý vosk PKD

Kromě čištění podlah…betonové podlahy čištění

Kromě čištění podlah nabízí i čištění koberců, čištění čalounění, mytí oken, včetně mytí oken ve výškách, pravidelný, ale i jednorázový úklid domácností, úklid kanceláří i skladových prostor. Nabídku mají opravdu širokou. Nejvíce nás zaujalo právě čištění podlah, protože na svých internetových stránkách inzerovali, že používají velmi kvalitní čisticí chemii a že nejčastěji používají zásaditou čisticí chemii. Ale v případě čištění například zaschlého cementu z podlahy používají kyselou čisticí chemii. Samozřejmostí po každém čištění je omytí podlahy čistou vodou, aby došlo k neutralizaci. Bylo vidět, že pro každou podlahu vyberou opravdu to nejlepší, takže jsme se rozhodli, že tuto službu rovnou objednáme.

jak prodloužit životnost podlahdetailní čištění podlahgenerální čištění podlah

Firmu jsme oslovili…

Firmu jsme oslovili, požádali o předběžné nacenění, abychom věděli, s čím můžeme počítat a čekali. Ve smluvený den k nám dorazil pracovník a pustil se do práce. K čištění používal čisticí stroj s rotačním kartáčem, který ze všech podlah dokáže odstranit veškeré nečistoty a dokonce je schopen vyčistit i spáry. A také je dobré to, že je natolik šetrný, že vaši podlahu nepoškrábe ani nijak neponičí, ale zároveň je natolik silný, že je schopen z podlah odstranit všechny nečistoty. Podlaha byla po chvíli úplně krásně čistá a také jsme využili i služby voskování podlah. betonové podlahy čištění

jednokotoučový stroj na podlahyodstranění nečistotodstranění mastnot

Používají kvalitní pololesklý vosk…

Používají kvalitní pololesklý vosk, který nejen, že vaší podlaze dodá lesk, jak se tak dá očekávat, ale zároveň podlahu ochrání a také jí dodá mírné protiskluzové účinky, což je v místě, jakým je tělocvična, velice žádoucí věc. Zkrátka s odvedenou prací jsme byli velmi spokojení a už jsme rozhodnutí, že služeb využijeme určitě i do budoucna. Velké pozitivum je také to, že služby jsou dostupné opravdu všem, protože svoje služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku, v Německu a na Slovensku. A také dojíždí i do menších měst. Opravdu si cení zákazníka a každá zakázka je pro ně stejně důležitá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *