, ,

První dojem může rozhodnout

Pracuji v prodejně se svíčkami, a protože tam pracuji ze všech nejdéle, tak mám i nejvíce práce a odpovědnosti. A už delší dobu jsme si říkali, že naše podlahy už by potřebovaly opravdu pořádně vyčistit. Tak jsme se pustili do Mytí dlažby, ale bylo to úplně zbytečné. Podlahy vypadaly pořád tak nějak zanešeně, přestože jsme použili přípravky speciálně na čištění podlah. Takže jsme naznali, že bude skutečně nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu.

Ono nám ani nic jiného nezbývalo. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme byli odkázané na internet. Nakonec jsme si vybrali firmu, protože měla nejlepší recenze. Protože neradi jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli jim, co přesně požadujeme. Komunikace s nimi byla naprosto perfektní.

Vše…

Vše bylo velmi rychlé a snadné. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou prodejnu. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je taky určitě výhoda navíc. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byli spokojení v každém ohledu a neměnili bychom, takže není nic, co bychom jim mohli vytknout. A navíc nabízí celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže až budeme něco z tohoto potřebovat, určitě se obrátíme právě na ně.

Budeme to mít totiž se zárukou kvality. A Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. A i to je určitá záruka kvality. Pokud chcete vědět více o jejich službách, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *