, ,

S námi se stoprocentně můžeš věnovat svému snu

Tradiční české obložené chlebíčky a jiné lahůdky! Po nich jsem se oblizovala. Chlebíčky vždy patřily k mým nejoblíbenějším jídlům vůbec. Divím se, že za ta léta poctivého papání nevážím sto kilo. Po škole jsme s kamarádkou uvažovaly, zdali nezačneme v něčem podnikat. Napadlo nás, že otevřít lahůdkářství by mohlo být pro nás to pravé. Táta je pekař a měl tehdy nějaké nevyužité prostory, tak jsme využily nabídky a šly do toho. Můj táta byl také náš první odběratel, což bylo skvělé.

O našich dobrotách za dobrou cenu se v okolí vědělo poměrně brzy a získaly jsme stálé zákazníky. Později jsme dostaly nabídku dovážet i do okolních měst, po čemž jsme skočily. jenže nám brzy přestaly stačit prostory, které nám táta poskytl. Mohly jsme si však dovolit trochu riskovat a vzít hypotéku na naše nové lahůdkářství. Nechali jsme postavit nový objekt určený přímo pro tyto účely. Zkolaudován byl rok a půl po začátku výstavby.

Relativně…

Relativně dlouhá doba pro naše podnikání, ale myslím, že to stálo za to. Nejkrásnější zde je, že velká část objektu je prosklená, takže když sedíte s talířkem dobrého a poctivého jídla a třeba kávou, můžete pozorovat dění na ulici. A úplně nejlepší to je, když prší a vy sedíte pěkně v teple uvnitř a můžete jen pozorovat to, co se děje venku a futrovat se. Tyto velké prosklené části však mají jednu nevýhodu, musíte se o ně často starat. Na to jsme čas nenašly.Takže bylo již od počátku jasné, že budeme spolupracovat s úklidovou firmou, kterou jsem poznala již dříve při Mytí zimních zahrad a věděla jsem, že to nebude přešlap.

Mají velký záběr, co se úklidu týče. Přesto vše dělá s pečlivostí a profesionalitou sobě vlastní. Kromě čištění koberců se také zaměřují na odstraňování plísní, odstraňování graffiti, mytí podlah, a právě také na mytí oken. Všechny tyto informace jsem měla právě po předchozí zkušenosti, kdy jsem vše potřebné, co jsem chtěla vědět, našla na jejich webových stránkách. Domluva byla rychlá a doufala jsem, že mohu očekávat stejně profesionální úklid jako dříve. A musím říci, že jsme nebyly s kamarádkou zklamány.

Na naše…

Na naše početná okna nám také nabídli impregnaci, díky které se skla tak často nešpiní. Na leštění použili metodu tzv. suchého čištění, tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných ručníků a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení. Protože na vyleštění bylo potřeba mít opravdu velkou sílu. Nicméně díky této pečlivě odvedené práci máme teď jistotu, že okna zůstanou déle čistá, a navíc na oknech po tomto leštění nezůstaly vůbec žádné šmouhy.

A žádné nebyly vidět ani později, kdy přímo do oken svítilo slunce. Na okna také nanesli již zmíněnou speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá, neboť například při dešti voda po nich pouze stéká a obecně je potom snazší okna udržet v čistotě. Musíme říci, že jsme rády, že jsme se rozhodly pro tuto firmu, pracovníci odvedli opravdu skvělou práci. A už se těšíme na další návštěvu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *