, ,

Spojíme síly k dosažení našeho cíle.

Po absolutoriu to pro mě a mou spolužačku bylo docela jednoduché rozhodnutí, co si počít s životem dále. Obě jsme se zajímaly o technologie a inovace a chtěly jsme o nich psát. Založily jsme si tedy vlastní internetový portál, kde poskytujeme rady a nejaktuálnější informace z této oblasti. Začínaly jsme pracovat z domu, ale jelikož jsme obě od přírody spíše línější typy, rozhodly jsme se, že bude lepší si pronajímat kancelář.

Toto rozhodnutí bylo bezva. Jenže s růstem našich zákazníků a spolupracovníků jsme přestaly stíhat úklid našeho zázemí.Přišlo nám tedy logické, že se obrátíme na ostatní firmy a podnikatele, sídlící v té samé budově, s dotazem, koho používají na úklid kancelářských prostor. Mnoho z nich nám odpovědělo, že úklid si v podstatě zajišťují sami. Následně z nich vylezlo, že by pomoc také ocenili. Tak jsme se dohodli, že objednáme nějakou úklidovou společnost dohromady a výdaje si rozdělíme.

Takže…

Takže ve výsledku ušetříme. Vybírali jsme na internetu, kde byla také spousta recenzí. Nejvíce nás zaujala firma, která měla skutečně skvělé ohlasy klientů, a navíc se zdála velmi všestranná. Tak jsem jim zavolala a domluvila se na strojovém čištění podlah. Z jejich práce jsem byla natolik nadšená, stejně jako jiní, že jsme spolupráci rozšířili na Mytí oken ve výškách. Bylo to skutečně jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělala, protože jsem si ušetřila spoustu zbytečně stráveného času nad úklidem.

Jejich zaměstnanci byli velice milí a nebyl problém se s nimi domluvit na termínu. Překvapilo nás, jakým způsobem okna čistí. Technologie, kterou používají k mytí oken, spočívá v jejich pečlivém očištění čistým rozmývákem. A následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s velice kvalitní gumou. Všechno tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

Po…

Po úplném proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se prý o speciální postup. Ten nazývají takzvaným suchým leštěním. Ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. To se nám líbí. Protože to nezatěžuje životní prostředí. Jedná se o fyzicky daleko náročnější postup. Přesto jde vidět, že jej provádí pečlivě vyškolení profesionálové. Ti si na své práci dávají záležet a dobrý výsledek je pro ně základem.

Při použití této technologie je zajištěno, že okna a veškerá skla v budově zůstanou déle čistá. To máme ovšem ověřené z vlastní zkušenosti. Když jsou skla vyčištěná profesionály, výsledek vydrží daleko déle a je mnohem kvalitnější. Firma totiž vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru. A my víme, že je vždy lepší se spolehnout na profesionály. Tuto firmu můžeme proto s klidným svědomím dál doporučit. Za nás i ostatní podnikatele můžeme směle dát palec nahoru. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *