, ,

Spolu s kotoučovým strojem vyčistíte jakoukoli podlahu. Umývání podlah

Spolu s kamarádkou provozujeme kočičí útulek, protože jsme obě měly ke kočičkám silný vztah už od dětství. A vždycky jsme se snažily, aby to u nás vypadalo co nejlépe, aby bylo vidět, že je o kočky dobře postaráno. Ale je pravda, že podlahy ve všech prostorách na tom začínaly být docela dost bídně. Tak jsme si řekly, že si tu podlahu necháme vyčistit od nějakých profesionálů. Ale doposud jsme neměly se žádnou zkušenosti. Takže jsme začaly hledat na internetu na téma umývání podlah, abychom našly takovou firmu, která by měla dobré reference.

schopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako novápodlaha a zvláštnosti její údržby

Pracovníci, kteří k nám přijeli…

Pracovníci, kteří k nám přijeli z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., byli velmi laskaví a hned se pustili do práce. Ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až ve večerních hodinách, až jsme měly zavřeno. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. umývání podlah

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s níco dělat s podlahami

Pak vše stačilo setřít…umývání podlah

Pak vše stačilo setřít jen vodou a podlaha byla opravdu neskutečně nádherně čistá. Opravdu jsme se tomu nestačily divit. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. A je skvělé, že je hydrofobní, takže odpuzuje i vodu.

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Takže díky tomu všemu je naše podlaha jako v bavlnce. A proto tuto službu moc doporučujeme. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Zjistíte tak totiž, že nabízí celou řadu dalších služeb. Já do budoucna určitě ráda nějaké vyzkouším.

staré nečistoty na podlazeobnova zašlé podlahystará podlaha a jak ji obnovit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *