, , ,

Širokospektrálna ponuka služieb

Ponúkame kvalitné a profesionálne služby v oblasti upratovacích služieb vrátane okná umývanie. Umývanie okien realizujeme za pomoci kvalitných pomôcok a bez leštidiel. Umývame okna metódou, ktorú nazývame trik suchého leštenia a tento trik spočíva v tom, že používame na leštenie len 100% suchú bavlnenú tkaninu. Leštidlá spôsobujú na oknách   znečistenie v neskoršej podobe stôp po leštení , ktoré vznikli pri manuálnom leštení okien. Metódou suchého leštenia zaručíme dlhotrvajúci lesk a čistotu okien. Ďalej odstraňujeme nečistoty z okenných rámov, parapetov. Pokým sú na vašich oknách zatvrdnuté nečistoty, ako napríklad rôzne tmely či zbytky silikónov, ktoré boli spôsobené po stavebnými činnosťami alebo máte na oknách nepotrebné fólie, reklamy, bannery, tak odstránime všetko korundovými žiletkami. Urobíme strhnutie, odňatie, oškrabanie, odstránenie polepov, fólií, celo polepov, polepených plastových a papierových celo polepov skiel, výkladov, okien vrátane zoškrabania lepidla a zbytkov lepidiel. Korundové žiletky majú 10 cm dlhú plochu a tak nie je možné poškodiť povrch okna a nečistoty dôkladne a bezpečne odstránime. Po odstránení všetkých zatvrdnutých nečistôt a nečistôt z rámov okien a parapetov pokračujeme s mytím okien čistým rozmývakom a vodou na okne. Mytie okien robíme aj vo veľkých výškach, kde je už nutná horolezecká a speleologická technika prípadne hydraulické rameno a vysokozdvižné plošiny. Touto technikou sme vybavení a riadne preškolení podľa nariadenia vlády.

Výškové práce vykonávame na umývanie, čistenie, impregnáciu okien, strešných okien, svetlíkov vo výškach, presklenných fasád, sklenených priečelí, svetelných reklám, log vo výškach, svetelných nápisov, zimných záhrad vo výške, skleníkov vo výškach, výškové mytie, čistenie presklenných tubusov výťahov a sklenených zdvižní, presklenných balkónov a sklenených lodžií, výškové umývanie, čistenie reklamných tabulí, billboardov, solárnych panelov, bannerov, solárnych panelov vo výškach, výškové umývanie smerových tabulí a dopravného značenia, výškové umývanie a čistenie sklenených striech a striešok.

Práce vo výške sú vhodné pre umývanie, čistenie, impregnáciu výškových fasád, kazetových, sendvičových, oceľových, plechových, hliníkových, eloxovaných stien a múrov a tiež stien obvodových plášťov budov a objektov, kontaktné skladané sendvičové plášte budov bez vzduchovej medzery, skladané sendvičové plášte budovy s prevetrávanou medzerou, ľahkých obvodových plášťov a opláštenie budov, ťažkých obvodových plášťov budov. Výškové umývanie a čistenie v Bratislave je ďalej vhodné pre umývanie, čistenie, impregnáciu, odprášenie, odmasťovanie rozvodov vody, plynu, elektrických rozvodov, klimatizácie, vzduchotechniky, nosných prvkov, priehradových, betónových, oceľových   nosníkov, výrobných strojov a zariadení, stropov, stien, múrov a nosných stĺpov nad predajňou, výrobnou plochou vo výške a voľnou hĺbkou. Je vhodné pre sklady, výrobne, predajné a skladovacie haly, obchodné a výrobné centrá, výškové budovy, priemyslové prevádzky, retailove parky, logistické centrá, veľkokapacitné haly a budovy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *