, ,

Definitivně skončilo mé zklamání

Když se mému známému dostala do rukou stará funkcionalistická továrna, musel jsem ji mít. Byl to můj sen, od té doby, co v podobné pracoval můj děda a mě jako malého do továrny brával. Byl to pro mě jiný svět, pro který jsem vzplanul již v mládí a od počátku jsem věděl, co za několik let udělám. A když to bylo najednou tu, neváhal jsme ani vteřinu a starou továrnu, ne zcela v dobrém stavu, jsem koupil. Od té chvíle probíhaly rekonstrukce a za pár let se v ní výroba opět rozeběhla.

Jedná se opravdu o architektonický skvost. Na co jsem zde náležitě pyšný je to, že tu máme velká a vysoká okna a že lidé tedy mohou pozorovat dění na ulici. A přitom být pěkně uvnitř. Co je ale ovšem poněkud problematické, je to, že okna jsou poměrně vysoko. A navíc díky tomu, že jsem umístěna na tak rušné ulici, tak se poměrně snadno zašpiní.

Ale…

Ale protože mi na stavbě i na mém podnikání záleží, chci okna neustále udržovat v čistotě. Pořád dokola jsem si najímal různé firmy. Ale nikdy jsem nebyl spokojený s výsledkem. Když jsem si pak jednou na tohle stěžoval kamarádovi, tak mi doporučil, že mám zkusit firmu, že prý u nich ve firmě jednou čistili podlahy a že kromě podlah se také specializují na čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti a také právě na mytí oken, a to i ve výškách. No co, tak jsem si je hned zadal do internetového vyhledávače a přesvědčil se o tom.

Že je to pravda a po dalších pár chvílích na internetu mě potěšilo i to, že měli velice pozitivní recenze. Což je v dnešní době něco poměrně neobvyklého. Neboť většinou lidi napíší na internet jen v případě, že si chtějí na něco stěžovat. Tedy po přečtení tohoto všeho jsem se rozhodl nakonec vytočit jejich telefonní číslo. Paní na centrále jsme popsal celou situaci, tedy konkrétně, že se bude jednat o Výškové mytí oken, že je to poměrně vysoko a také jsem nezapomněl zmínit, že mám poměrně vysoké nároky a že tedy doufám, že naplní má očekávání.

Byl…

Byl jsme překvapen, že mi paní poměrně sebevědomě řekla, že to nebude žádný problém. No, tak jsem si řekl, že se nechám překvapit. A musím říct, že překvapený jsem byl teda pořádně! Kromě toho, že přišli úplně naprosto přesně ve smluvený čas, tak došli připraveni, jen začít. Hned se dali do práce a bylo vidět, že jsou to opravdu odborníci proškolení na práci ve výškách a práce jim úplně ubývala pod rukama. Navíc také vyčistili a umyli všechny okenní rámy, v což jsem ani nedoufal, takže to byla další věc, kterou jsem byl velice mile překvapen.

Co mě velmi potěšilo, bylo to, že zde použili speciální impregnaci, díky které bude voda po oknech pouze stékat, a tedy zůstanou déle čistá. A málem bych zapomněl zmínit speciální leštění, které zde použili! Dokonalého lesku docílí tím, že používají pouze bavlněné látky, pomocí kterých vše vyčistí vlastní silou. A že té síly tady na ta naše okna bylo potřeba! Musím říci, že s umytými okny jsem opravdu nadmíru spokojen, už jsem ani nevěřil, že by to kdy někdo byl schopen udělat tak, aby to odpovídalo mým představám. Firmu určitě doporučuji všem, kteří chtějí skvělý servis za odpovídající cenu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *