, ,

Když si nevíte rady, my jsme pořád tady

To někdy prostě nevymyslíš! V podnikání tě může ve výsledku zbrzdit více okolností, než se kterými počítáš. A my jsme to s manželem spočítali špatně. Před lety jsme koupili komerční prostory ve dvou domech, které se však nacházejí v jedné ulici. Měli jsme tehdy v úmyslu, že v jednom domě budeme podnikat a druhý mezitím pronajímat. Jenže za pár let pro naše podnikání přišla docela rána. Nedostatečně jsme se připravili na to, že v naší ulici budou probíhat rozsáhlé stavební práce, které budou ve výsledku trvat desítky měsíců.

Kdybychom neměli fungující e-shop, zřejmě by nás to hodně bolelo. Ale zde jsem se chtěla zmínit o něčem trochu jiném.Po ukončení stavebních prací jsme měli naprosto neuvěřitelně špinavá okna. Normálně bych to zvládla asi sama. Ale různý prach a usazeniny z ulice byly hlavně i v rámech a také v žaluziích, které zvenku máme. S manželem jsme se tedy rozhodli, že si usnadníme práci a že se obrátíme na nějakou úklidovou firmu.

Ani…

Ani jeden z nás jsme ale s ničím takovým neměli zkušenosti, takže naše jediná možnost byla hledat na internetu.Musím říci, že jsem byla překvapená, jak je všechno drahé! Ceny byly všude opravdu vysoké, a tak jsem se rozhodla, že vybereme někoho, kdo má dobré recenze. Po nějaké době brouzdání na internetu a pročítání recenzí jsem se rozhodla zvolit elitu na Okna čištění, kteří na svých internetových stránkách uváděli, že se zabývají čištěním koberců, mytím podlah, odstraňováním graffiti a plísní, a hlavně mytím oken. A dokonce i oken ve výškách!

Po chvíli váhání jsem nakonec vytočila jejich telefonní číslo a paní na centrále jsem vše popsala. Byla jsem překvapená, když se sama zeptala, jestli budeme chtít i okna impregnovat, což se mi samozřejmě líbilo. Dokonce byla ochotna mi udělat předběžné nacenění. Což mě potěšilo, že jsme plus mínus věděli, s čím můžeme počítat. Když jsem viděla pracovníky k nám přicházet, už jsem měla tušení, že jsem správně vybrala. Disponovali opravdu velkým množstvím čisticích prostředků a také bylo na první pohled vidět.

Hned…

Hned po příchodu se pustili do práce, já jim ještě jednou zdůraznila, ať umyjí i rámy a byla jsem překvapená, když mi úklidový pracovník sdělil, že to je přece samozřejmost! Byla jsem udivena ochotou a hlavně pečlivostí, s jakou okna umývali.Umyli dokonale opravdu všechno, jak prosklené plochy samotné, samozřejmě jak zvenku, tak zevnitř, okenní rámy i venkovní žaluzie, které byly opravdu špinavé. Nejvíc jsem ale byla překvapená, jak byla okna lesklá! Nikde jsem totiž neviděla jedinou šmouhu, takhle umytá okna nemám ani sama doma…

Chtěla jsem tedy vidět, jaký lešticí prostředek používají, že bych se inspirovala i u sebe doma. Ale pracovník mi vysvětlil, že žádné nepoužívají, že používají naopak metodu tzv. suchého leštění, což znamená, že jediné, co k leštění potřebují je síla a kvalitní bavlněné utěrky. No, je na to zapotřebí asi hodně síly. A také mi vysvětlili, že díky impregnaci, kterou na okna použili, zůstanou naše okna déle čistá.

Protože například při dešti po nich bude voda pouze stékat a bude tak obecně jednodušší je udržovat v čistotě. A co se týče ceny, tak ta pak odpovídala tomu, jaké bylo předběžné nacenění. I když se mi zpočátku nechtělo do toho investovat, tak když jsem viděla, jakou práci u nás odvedli, tak musím říci, že to byly velmi dobře investované peníze. Svého rozhodnutí rozhodně nelituji a všem tuto firmu doporučuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *