, ,

Upratovanie po maľovaní a stavbe

 

Manžel sa vrhol na maľovanie spálne. Mne teda prenechal aspoň výber farby a pustil sa do toho. Väčšinou podobné veci nerobí, takže som sa celkom divila, že sa do maľovania tak zrazu dal. Len sa mu veľmi nepáčilo, keď som ho u práce pozorovala, takže som sa stiahla a išla sa trochu prejsť. Keď som sa vrátila, spálňa síce bola krásne vymaľovaná, ale pri pohľade na okná to žiadna veľká sláva nebola. Neviem, ako sa to manželovi podarilo, ale okná bola celé postriekané od farby. Lenže tá medzitým už zaschla a mne nenapadalo, ako ju z okien dostať dole, bez toho aby som čelila riziku, že okná poškriabem. Manžel kvôli tomu na seba tiež nebol veľmi pyšný, a tak sa mu aspoň podarilo nájsť firmu, ktorá by nám s oknami mohla pomôcť.


Zaújimavá firma okna umývanie vyzerala, že má s týmto už nejaké skúsenosti. Neváhali sme si ju teda pozvať. Jej pracovníci boli naozaj šikovní, pomocou žiletiek farbu z okien odstránili a nezanechali po sebe ani škrabanec. Okná sme si potom nechali ešte umyť. Nakoniec sme sa mohli len radovať z krásne vymaľovanej spálne a nič nám už dojem nekazilo. Okná boli ešte čistejšie než predtým. O profesionalite pracovníkov tejto spoločnosti sa nedalo pochybovať. Veľmi nám pomohli.
Som veľmi pyšná na manžela, ktorý sa dal na vymaľovanie našej spálne a zároveň som tiež veľmi rada, že firma dokázala doviesť manželovu prácu k dokonalosti.

okná bez šmúh
okná bez šmúh

Myslím, že preskúmam aj ďalšie služby, ktoré firma ponúka, a možno niektoré z nich tiež využijem. A čo Vy?

 

Jak správně umýt okna
čistenie okien
starostlivost o okna
starostlivosť o okná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *