, ,

Elektromotory Kinetics pro náročné průmyslové aplikace

Základním předpokladem pro dlouhodobou a spolehlivý provoz elektromotoru je nejen jeho správný výběr ale i odborná instalace a nastavení. Při jednodušších elektromotorech to zpravidla nebývá problém, o něco těžší je to však již v případě nestandardních a náročných průmyslových provozů. I pro ty však máme ve VYBO Electric to správné řešení v podobě speciálních elektromotorů Kinetics.

Při výběru elektromotoru pro těžké procesní aplikace je třeba zohlednit množství faktorů. Od samotného výkonu přes chlazení až po možnosti dodatečného vylepšení pomocí modulů. Kromě toho určitě doporučujeme zajistit odbornou montáž a skutečně precizní implementaci tak, aby elektromotor přesně splnil vaše očekávání. Pro nestandardní provozy s potřebou vysokého výkonu a spolehlivosti máme v nabídce elektromotory Kinetics řady Large Drives, Super Heavy Duty a kroužkové elektromotory s dlouhou kotvou Kinetics SR.

krouzkovy elektromotor
Kroužkový elektromotor

Elektromotory Kinetics LD (Large Drives) jsou ideální volbou pro všechny provozy vyžadující vysokou odolnost, široké možnosti dodatečného přizpůsobení pomocí modulů a krytí až na úrovni IP 56. Tyto elektromotory pro těžké procesní aplikace jsou přitom dostupné s výkonem od 160 kW až do 1 200 kW .

Vhodnou volbou pro mnohé provozu těžkého průmyslu jsou elektromotory Kinetics SHD (Super Heavy Duty). Tyto elektromotory se vyznačují efektivním chlazením, které zajišťuje soustava mosazných trubek. Jeho poznávacím znakem velmi pevná a odolná slitinová konstrukce. Tento elektromotor zároveň výborně odolává přetížení a jeho životnost se počítá až v desítkách let.

Konečně, ve VYBO Electric pro všechny nestandardní provozu můžeme doporučit i elektromotor Kinetics SR s dlouhou kotvou, ideální například pro jeřábové systémy. Vybrat si v tomto směru lze z výkonu od 2 kW až po 315 kW a v maximální míře se můžete spolehnout na vysokou odolnost tohoto elektromotoru.

Ve VYBO Electric víme tím správným elektromotorem vybavit každou provoz. Spolehněte se nejen na naši odbornost ale i bohaté skladové zásoby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *