,

Už nemusíte utrácet za novou podlahu. Umývání podlah

Já a jeden můj kamarád vlastníme kadeřnictví a máme to štěstí, že na to máme i vlastní prostory, takže jsme nikdy nemuseli řešit nájem a podobně a hodně jsme na tom ušetřili. A proto jsme vždy investovali do toho, aby to u nás vypadalo co nejlépe, protože i to je vizitka vašeho salonu. Nikdo si nepůjde nechat upravit vlasy někam, kde to vypadá jako z první světové. A naše podlahy nám právě už začaly připadat v docela špatném stavu. Přece jenom vám někdy ta barva na vlasy ukápne nebo nějaký jiný přípravek na vlasy a my se o úklid starali sami, uklízečku nemáme. umývání podlah

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Takže jsme došli k závěru, že…

Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když si na umývání podlah najmeme nějakou úklidovou firmu. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Takže jsme usoudili, že to bude ta nejlepší volba. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlahu vyčistili opravdu perfektně. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

cena čištění podlahrenovace podlahvoskování podlah

Na podlaze byste nenašli…

Na podlaze byste nenašli jednou malou skvrnku od barvy nebo od čehokoli jiného. Všechny fleky zmizely, do jednoho. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

přípravky na čištění podlahjak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu

Také nám bylo doporučeno…umývání podlah

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. A je teď i mnohem jednodušší podlahu udržovat neustále čistou. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, a to je pro mě taky velice důležité, protože špatně se pracuje s lidmi, kteří jsou velmi nepříjemní, i když odvádí dobrou práci. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné, když používají drahou technologii a kvalitní kosmetiku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *