, ,

Rýchle dodanie elektromotora, elektroprevodovky alebo frekvenčného meniča? Na Kelheim sa môžete spoľahnúť

Už vyše 8 rokov dodávame ako spoločnosť Kelheim kvalitnú techniku pre menšie aj väčšie priemyselné prevádzky. Jadrom ponuky našej spoločnosti sú elektromotory, elektroprevodovky a taktiež aj frekvenčné meniče. Prečítajte si, prečo sa na nás oplatí obrátiť vždy, keď riešite technické vybavenie priemyselnej prevádzky. 

Uvedomujeme si, aký dôležitý je pre vás výber kvalitnej techniky, ktorá vašu prevádzku posunie na vyššiu úroveň. Nemôžete si dovoliť strácať čas s nespoľahlivou technikou a presne preto do našej ponuky zaraďujeme len produkty od našich overených výrobcov. Vďaka našej špecializácii sa v elektromotoroch a súvisiacej technike vyznáme. Vieme vám preto vždy poradiť. Okrem toho si ale dávame záležať aj na veľmi rýchlej skladovej dostupnosti, keďže tá je často rozhodujúca.  

Kvalitné elektromotory skladom

V Kelheim ponúkame elektromotory NN, VN, elektromotory s brzdou a elektromotory na špeciálne použitie, a to konkrétne pílové a vibračné elektromotory. Pílový elektromotor je ideálnou voľbou pre drevospracujúce priemyselné prevádzky ale aj menšie dielne. Využiť ho môžete na pílenie pomocou priemyselných alebo rôznych iných typov píl. Ako ďalšie ponúkame špeciálne vibračné elektromotory s masívnou konštrukciou. Tie si svoje uplatnenie nájdu napríklad pri potrebe vibračného posunu materiálu. 

Elektroprevodovky v Kelheim

Elektroprevodovka je ideálnym spôsobom, ako sa postarať o zvýšenie efektivity a produktivity vašej prevádzky. Účinne tiež prispieva k znižovaniu hluku, čo určite ocenia všetci vaši zamestnanci. Lepšia využiteľnosť elektromotoru a vyššia efektivita sú tie benefity, ktoré po správnej montáži elektroprevodovky pocítite prakticky okamžite. 

Frekvenčné meniče pre všetky typy prevádzok

Frekvenčné meniče od nás si svoje uplatnenie nájdu vo všetkých prevádzkach. Sú moderné, majú modulárnu konštrukciu a pre váš elektromotor budú veľmi cennou pomocou. Vďaka frekvenčným meničom dosiahnete ďalšiu úsporu energie a ušetríte aj na opravách, keďže využívanie frekvenčného meniča znižuje namáhanie celého systému.  

Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek techniku z našej ponuky, spoľahnite sa na expresné dodanie a v prípade akýchkoľvek otázok či nejasností, aj na naše dlhoročné skúsenosti a maximálnu ochotu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *