,

Čištění podlahy od lepkavého medu. Umývání podlah

V tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o našem čištění podlah, protože po něm začíná být čím dál větší poptávka. Tak aby zákazníci věděli, jak naše čištění – umývání podlah realizujeme. V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřujeme na strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění.

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Po důkladném vyčištění podlahy…umývání podlah

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Dá se použít na celou řadu povrchů, takže je velmi univerzální. Každá podlaha tak může být v perfektním stavu. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. umývání podlah

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

K voskování podlah…

K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné domácnosti, kde byla podlaha zašpiněná do medu. Klientka si jej rozehřívala, aby jej použila jako pleťovou masku, ale bohužel se jí povedlo jej vylít na zem. A tu skvrnu se jí nepodařilo vyčistit tak, tak si představovala. A tak se obrátila na nás. A my se už o vše postarali.

ceník čištění podlahrenovace podlahvoskování podlah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *