,

Ulepené fleky lze z podlahy vyčistit.

Obvykle psaním recenzí čas neztrácím, ale rozhodla jsme se udělat výjimku. A jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., od které jsme si v naší prodejně se zahradními dekoracemi nechali vyčistit podlahu. Protože my sami jsme si s ní už nevěděli rady. Přestože pravidelně umýváme, i tak začala být špinavá a taková zanešená, prostě celkově opravdu nepěkná. Takže už bylo potřeba je nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit. Nakonec jsme spolu s ostatními kolegy majitele přesvědčili, že by bylo rozumné si nechat podlahu odborně vyčistit. Souhlasil, ale řekl, ať se o to postaráme, že to zaplatí. Jenže já a ani nikdo z mých kolegů nebo známých neměl se žádnou úklidovou firmou zkušenosti, takže jsem byla odkázaná na internet. umývání podlah

cena čištění podlahčištění podlah cena z m2ceník čištění podlah

Ale netrvalo to dlouho…

Ale netrvalo to dlouho a našla jsem onu úklidovou firmu a zaměřila jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze na umývání podlah a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Protože to vám pak dává alespoň nějaký pocit jistoty. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla perfektně vyčištěná. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra.

čištění průmyslových podlahčištění litých podlahčištění podlah v domácnosti

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená…

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní. A to je taky potřeba vyzdvihnout, protože i to patří k profesionalitě. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super, protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu náročné. Byli jsme s nimi tak spokojení, že jsme se začali obracet i na jejich další služby. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

renovace podlahvoskování podlahpřípravky na čištění podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *