,

Strojové čištění si poradí i s velmi znečištěnou podlahou. Nevěříte? Vyzkoušíte

Na naší pobočce pojišťovny máme několik pater a vystřídají se zde stovky lidí denně, takže podle toho taky naše podlaha vypadá. Náš úklidový personál se samozřejmě o umývání podlah pečlivě stará, ale i tak to zkrátka někdy úplně nestačí. Je toho na ně hodně a podlaha začala být postupem času opravdu znečištěná. A tak jsme se rozhodli, že si s tím necháme vypomáhat od nějaké úklidové firmy. A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až po osmé hodině večer, kdy už u nás opravdu skoro nikdo není. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

ceník čištění podlahčištění podlah cena z m2čištění průmyslových podlah

Jejich úklidová firma…

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, opravdu jsme koukali. Podlaha byla opravdu v perfektním stavu. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. umývání podlah

čištění litých podlahčištění mramorových podlahčištění podlah v domácnosti

Na podlahu prý dávají…

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takže po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím.

Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. Jejich služby realizují po celém území České republiky, takže za vámi dojedou nejen do města, ale i do menší dědiny.

renovace podlahvoskování podlahfluatace podlahy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *