,

Bio jídlo je nejnovějším trendem pro rok 2019

S mými kamarády jsme si po vysoké založili vlastní podnikání. Fakt nás totiž ani náznakem netěšila představa toho, že budeme každý den pracovat devět hodin a k tomu budeme dostávat málo peněz, takže sotva vyžijeme. Přestože máme všichni dokončené vysokoškolské vzdělání, vybrali jsme si takové obory, se kterými je poněkud těžké sehnat dobře placenou práci. Takže jsme se rozhodli, že si uděláme něco vlastního. Jelikož máme všichni vystudované obory zaměřené na sociální vědy, zabývající se globálními problémy, chtěli jsme dělat něco, co by bojovalo proti mainstreamu. Nakonec jsme se shodli, že budeme mít bio obchod. Vše tam bude kvalitní, „certifikované“, prodávané bez pesticidů a tak dále. plíseň na zateplené fasádě

účinný prostředek proti plísnímplísně a jejich likvidace

Začali jsme shánět prostory…

Začali jsme shánět prostory. Ty jsme nakonec sehnali díky jednomu kamarádovi, který nám je výhodně prodal. Teď už zbývalo jen předělat vzhled prostor tak, aby lákaly potenciální zákazníky. Takže jsme museli předělat fasádu, jelikož jsme objevili plíseň na zateplené fasádě. Na to jsme si však objednali odborníky. V podobě společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., na kterou jsme čirou náhodou narazili na internetu. A ještě že se tak stalo! Společnost, kterou jsme kontaktovali, je docela zvláštní oproti ostatním čisticím firmám v tom, že fasády čistí speciální technikou. U té techniky používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě jsme také měli starý vodní kámen a další nečistoty. Ty z fasády pracovníci také odstranili. Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém.

cena odstranění plísníplísně a jejich původ

V první etapě provedli…

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Pokud byste se během této doby necítili spokojeni, můžete se Lipce ozvat. Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Z hotové práce jsme byli velmi nadšeni a tuto společnost proto můžeme jedině doporučit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *