,

Na maloměstě se žije nejlépe

Nedávno jsme si povídali s mým mužem, že už nás město nebaví. Ten neustálý tlak na výkon, nikdy nekončící stres a neustálé srovnávání se s ostatními. Už nás to hodně dlouho nenaplňovalo. Ani nás nenaplňovalo platit neustále každý měsíc někomu cizímu, aniž bychom z toho cokoliv měli. Konzumní život nás zkrátka už dost dlouho nečinil šťastnými a k tomu se pojí i život ve městě. Všichni si tu jen závidí. Nikdo nikomu nic nepřeje. Přijde nám to hrozné, ale zároveň smutné. Upřímně najít si správné přátelé je takřka nemožné. A většina z nich se časem rozletěla do světa nebo přestěhovala na vesnici. Takže už jsme společně ani nemohli strávit volný čas. plísní na oknech

jak se zbavit plísníco dělat proto, aby nebyly plísně

Řekli jsme si proto…

Řekli jsme si proto jednoho dne, že sebereme odvahu a odstěhujeme se na vesnici. Vše jsme sbalili a jeli na naši vysněnou vesnici se podívat na jeden baráček, který prodávali. Stav nebyl nic moc, to jsme dopředu věděli. Ovšem, když jsme ho viděli, rázem jsme se do něj zamilovali. Ihned jsme ho tedy koupili a začali řešit, co je třeba opravit. Jako první byla zapotřebí opravit rozhodně fasáda. Sami jsme si na to netroufli. Proto jsme se rozhodli tuto práci svěřit společnosti, na kterou jsme narazili na internetu. Měla samé kladné recenze. Tak jsme to zkusili. A nelitovali jsme.

jak bojovat proti plísnímtechnika odstranění plísní

Společnost…

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je hrozně jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou, za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Z fasády nám navíc také odstranili vodní kámen a veškeré ulpěné nečistoty, které na ní byly za všechny ty roky. Teď už ale k samotnému postupu čištění. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu. Ovšem i tu firma nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií jednadvacátého století, jeho životnost je, dle slov pracovníků, stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

 

Navíc společnost nabízí…

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. A oni vám zajisté vyjdou vstříc. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. Tak doufáme, že vydrží. Navíc si poradí i s plísní na oknech. Společnost můžeme jedině doporučit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *