,

Máte problémy s vaší fasádou? Nebojte se, je způsob, jak ji pořádně vyčistit

Pracuji v galanterii a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Protože nejenom že byla už opravdu špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. A protože mám provoz galanterie na starosti já, tak jsem se o to musela postarat. Jenže mi bylo jasné, že nikdo z nás se o plíseň na zateplené fasádě nedokáže postarat. A tak jsem musela hledala na internetu. A tam jsem konečně něco objevila.

plíseň ohrožuje podnikání

Narazila jsem na úklidovou firmu…

Narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky, mapy černých plísní. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

jak se zbavit plísní

LSG je aplikovatelný na…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. plíseň na zateplené fasádě

černá plíseň se množí

A od té doby…

A od té doby je fasáda našeho obchodu v naprostém pořádku. A proto vám doporučuji, abyste si nátěr LSG opatřili ještě dříve, než vás plíseň postihne. Protože těmto věcem je opravdu lepší předcházet. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

mapy černých plísní na fasádě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *