,

Potřebujete něco kvalitního na ochranu fasády

Hledáte specialisty na čištění fasád? Tak se obraťte na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.  Protože oni si umí na fasádě opravdu poradit s čímkoli. Takže nemusíte zoufat, když se vám plísně či další nečistoty na plísni usadí. Není to nic až tak neobvyklého. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky, mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému i plíseň na oknech. A nám se udělala na fasádě našeho sekáče s dětským zbožím.

jak na množící se plíseňplíseň na domě a boj s ní

Prodáváme dětské oblečení a hračky…

Prodáváme dětské oblečení a hračky, takže k nám chodí hlavně maminky a každou druhou by plíseň na fasádě určitě dokázala odradit. Naštěstí se té plísně dá zbavit. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. plíseň na oknech

jak se vyhnout plísním

Na povrchu chráněném nátěrem LSG…

Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu trvale chrání sebe, a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny.

co pomáhá proti plísním

Působení zároveň není reaktivní…

Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky, určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *