,

Strojová kotoučová metoda dokonale vyčistí váš koberec od fleků a skvrn

V našem…

V našem podnikovém školícím středisku probíhají pro naši firmu různé školení a semináře jednodenní i několikadenní. V rámci využitelnosti se sály a zasedací místnosti pronajímají pro různé organizace. Při tak velké vytíženosti je nutné čas od času nechat koberce vyčistit nad rámec běžného úklidu. Jelikož se naše středisko nachází mimo dosah většího města. Těžko v okolí sháníme firmu, která tuto službu provozuje v takovém rozsahu, který potřebujeme. Začali jsme vyhledávat na internetu. Po delším hledání jsme se rozhodli pro sroóčko Koberce čištění Praha 3, je to velká firma, která nabízí celou řadu služeb, má odborně vyškolený pracovní tým, disponuje silným zázemím je vybavená nejmodernějšími stroji a kvalitní  chemiií.

 

Čištění…

Čištění koberců se firma zabývá řadu let a vyvinuly svoji vylepšenou metodu čistění pomocí kotoučového rotačního stroje. Zaslali jsem firmě poptávku, reagovali okamžitě, bez problémů jsme si domluvili podrobnosti a termín. Zaměstnanci firmy se dostavili v přesně dohodnutý čas, pracovali rychle a přitom důkladně. Metoda firmy je skutečně účinná, protože se čistící kosmetika za pomocí  silného a přitom velmi šetrného strojového kotoučového stroje, zapracovává až do samé struktury koberce  tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Současně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při čištění navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný vysavač nadzvedne jeho vlákna a celkově provzdušní jeho strukrutu.

 

Firma…

Firma je opravdu to nejlepší na trhu, co se týká čištění koberců. Navíc měkké štětiny v kartáči zaručí nepoškození vláken koberce a proto je tato metoda vhodná pro všechny druhy koberců i pro koberce s delším vlasem. Koberce po vyčistění vypadaly jako nové, od té doby je i snadnější jejich údržba. Opravdu skvěle odvedená práce, moje nadšení je stále obrovdké. Firmu můžu všem lidem jedině doporučit. Tato firma dále nabízí pravidelný i jednorázový úklid, čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Své služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Určitě i vy se na ně obraťte. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *