,

Chcete krásně čistý koberec?

V našem…

V našem městě provozujeme jógové a meditační centrum. Kromě pravidelných kurzů jógy pro ženy i muže se u nás pořádají různé semináře a lekce. Snažíme se, aby všechny prostory byly příjemné. Pro své zájemce zde máme i čajový bar a knižní koutek. Já tu i provádím běžný úklid a již několikrát jsem navrhovala, abychom vyměnili stávající koberce v místnostech za nové. Vždy byl můj požadavek zamítnut, tak jsem hledala alternativní řešení. Což je dokonalé vyčištění a vydezinfikování koberců. Sedla jsem k počítači a pročítala internetové stránky různých firem, které by mohl teoreticky splnit všechny moje požadavky. Většina firem, jak jsem zjistila, která nabízí čistění koberců, používá levnější extrakční metodu. Kdy chemie působí pouze na povrchu koberce, není vpravena do hloubky samotného koberece a často po odchodu pracovníků najdete na koberci ještě skvrny. Ale mě zaujala  Praha 4, čištění koberců, která nabízela zcela něco jiného.

 

Čištěním…

Čištěním koberců se zabývá několik let a vyvinula svoji vlastní zdokonalenou technologii čištění pomocí kotoučového rotačního stroje. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se takto kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Tedy nepůsobí pouze na povrchu, a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, kterých v koberci bývá spousta. Navíc je to velká firma, která nabízí celou řadu služeb s odborně zdatnými pracovníky, je vybavená nejmodernějšími stroji a ke své práci používá kvalitní čistícími přípravky. Můj návrh, abychom koberce nechali vyčistit toutou firmou byl přijat a já si u firmy domluvila termín. Tak se jednoho dne k nám dostavil pracovník firmy. Celou plochu koberce začal kartáčovat pomocí těžkého kotoučového stroje s hustým kartáčem.

 

Po vyčištění…

Po vyčištění z koberce začal odsávat přebytečnou vlhkost pomocí vysoce výkonného vysavače se speciální štěrbinovou hubící. Čímž došlo k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač opravdu celou jeho strukturu neobyčejně provzdušnil. Díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda vhodná pro všechny druhy koberců, včetně těch s dlouhým vlasem. Po vyčištění koberce vypadaly jako nové, byla jsem ráda, že jsem se v této firmě nezklamala, že dokázala to, co na svých stránkách inzerovala. Jak jsem již zmínila, firma nabízí celou řadu služeb- denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří , mytí, čištění, leštění oken, mytí a voskování podlah, čištění čalounění, úklid po stavebních činnostech ,dokonce odstraňují i grafity. Své služby realizují po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu a přijmou i zakázku  z  menšího města. Jsem ráda, že opravdu ještě i v dnešní době existují spolehlivé a kvalitní firmy jako A SERVIS LIPKA, s. r. o. 

.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *