,

Plíseň už nikdy více díky LSG

S plísní…

S plísní jsou vždycky potíže. A pokud bydlíte v domě se starší konstrukcí, tak určitě víte, že tyto domy plíseň doslova přitahují. A my to zažili na vlastní kůži. Bydlíme ve starším domě. Začala se nám dělat plíseň zprvu na fasádě a později jsme objevili drobnou plíseň i uvnitř. Ale více jsme zrovna řešili plíseň na fasádě. Jelikož dům začal postupně šednout, byl flekatý a opravdu nevzhledný a navíc plíseň je zdravotně riziková. Zdědili jsme dům po přítelových prarodičích a nově ho vybavili. Takže vypadal nově až na tu děsivou plíseň, která dům vyloženě hyzdila. Ze žluté barvy byla nevzhledná divná zašedlá. Na internetu jsme našli nějaký postřik na to určený. Zkusili jsme namíchat směs a provést sami postřik, ale nic na to nepomáhalo. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala a věděla jak vyčistit plíseň protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme.

 

A našli…

A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila. Začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Pročítali jsme se recenzemi na tuto společnost a našli jsme tedy samé pozitivní ohlasy. Takže jsme se rozhodli do toho investovat. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr proti plísním má aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

A je lepší…

A je lepší si ten nátěr nechat dát, protože plíseň se vytvoří opravdu snadno, ale zbavit se jí, to už je pořádná dřina. Pro tyto případy je opravdu nejlepší se spolehnout na nátěr, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Takže pokud hledáte skutečně účinnou zbraň proti plísni, tak doporučuju LSG od A SERVIS. Životnost tohoto nátěru se pohybuje dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let, výrobce uvádí prakticky nekonečnou životnost. Je to vážně výborná věc, která nás jako jediná dokázala plísně definitivně zbavit. Zaměstnanci jsou navíc velmi milí a je s nimi výborná domluva, takže se vám s touto firmou bude opravdu dobře spolupracovat. Své služby nabízí po celé České republice, ale i v zahraničí. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *