,

Jak umývat velké okna a vysoké výlohy v restauraci

V naší…

V naší restauraci, která je v nejvyšším patře administrativní budovy. Navíc celé skleněné, včetně naší střechy, není úplně jednouché okna a střechu udržovat neustále čisté. A pro uklízečky je samozřejmě nemožné, aby je z venku umývaly. Protože k nim nemají žádný přístup. A protože skla už opravdu vypadal v docela bídném stavu, bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu, která by to všechno po delší době zase pořádně umyla. Ale bohužel jsme nikdo z nás neměli se žádnou zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na hledání na internetu. A shodli jsme se na servisních myčích Praha mytí výloh . Měla totiž opravdu nejlepší recenze. Lidi o ní psali, že je na ni opravdu spolehnutí a odvádí vynikající práci. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních náležitostech.

 

A všichni…

A všichni jsme s nimi byli opravdu moc spokojení. Práci měli hotovou rychle a okna vyčistili opravdu tak, že se v nich člověk vidí jako v zrcadle. A vůbec jim nedělalo problém, že by k oknům opravdu omezený přístup. Dále na okna dali GlasProtect – GSP, což je impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě. Takže se okna potom tolik nešpiní a vydrží čistá dlouho, což je pro nás velice důležité. Protože by nemělo smysl, kdyby výsledek jejich práce pro nás měl jen krátkodobý efekt. Zaměstnanci jsou navíc velmi milý a pečliví a vždy je všechno předem do detailu naplánováno, takže se nestává, že by docházelo k jakýmkoli problémům. S touto firmou a jejích službou mytí oken jsme velmi spokojeni a můžeme ji víc než vřele doporučit. Určitě se k této firmě budeme vracet a rozhodně je musíme najmout i na čištění podlah, protože na nich je také vidět, že mají nejlepší chvíle za sebou.

 

Jediné…

Jediné, co by se jim dalo asi vytknout, tak je cena jejich služeb. Nepatří totiž mezi úplně nejlevnější firmy, které byste si na tu práci mohli najmout, ale zase musíme říct, že svou práci odvádí opravdu skvěle. A já patřím mezi lidi, že si raději připlatím a budu mít záruku skutečné kvality, než si pořídit něco levného, co nebude mít takový efekt. Navíc okna vydržela čistá opravdu dlouho, takže nemám důvod firmu měnit. Navíc se zaměstnanci je opravdu vynikající domluva, takže za mě tuto firmu mohu jedině doporučit. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky, či je neváhejte kontaktovat. Určitě vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *