,

Problémy s plísněmi a bakteriemi na vaší fasádě se stanou minulostí

Pracuji…

Pracuji v obchodě s puzzlemi a už nějakou dobu jsme přemýšleli, že bychom chtěli trochu upravit naše prostory. A museli jsme začít s naší fasádou. Místy zdi byly černé a nebo tam byla plíseň. Prostě kombinace na dvě věci. Takže bylo potřeba se o to postarat. A tak jsme hledali na internetu na téma plíseň na zdi  někoho, kdo by se o to dokázal postarat. A jednu skvělou jsme našli a já bych se o ní ráda rozepsala. Jedná se o firmu, která svým zákazníkům nabízí řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

 

Po dohodě…

Po dohodě čistí žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje i nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťuje i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Takže můžete vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. A protože vypadali jako nejlepší alternativa, tak jsme se rozhodli právě pro ni. A po naší zkušenosti s nimi musím tuto firmu opravdu všem doporučit.  Fasádu skvěle vyčistili a díky jejich nátěru je naše fasáda opět v naprostém pořádku. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

 

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Takže pokud máte problémy s plísněmi, tak vám doporučuji se obrátit na tuto firmu. Jejich zaměstnanci jsou opravdu velmi milí a ochotní a cena jejich služeb mi taky nepřipadá vysoká, takže není nic, co bych této firmě mohla vytknout. A proto ji všem musím skutečně doporučit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *