,

Jak udržet fasádu neustále čistou ?

Potřebujete….

Potřebujete vyčistit fasádu? Tak hned na začátek vám dám cennou radu, v žádném případě se do toho nepouštějte sami. A zvlášť, pokud se na ní udělá plíseň z vlhkosti. Protože nejenom že je velice těžké něco takového odstranit, ale taky si můžete fasádu poškodit, když nevíte, jak na to. A troufám si tvrdit, že většina z nás opravdu neví. My se snažili vyčistit fasádu naší realitní kanceláře a nebyl to asi nejlepší nápad. Vůbec jsme s tím nemohli, byla to ztráta času. Plíseň jsme neodstranili a na jednom místě jsme snad fasádu trochu poškrábali. Proto je nejlepší obrátit se na nějakou firmu. A jednu takovou bychom vám chtěli opravdu doporučit. Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich.

 

Tak…

Tak jsem jim zavolala, domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. Zaměstnanci firmy na mě udělali dobrý dojem už o telefonu. A taky jsem byla ráda, že jsme na termín nemuseli čekat nějak dlouho, protože jsme se toho chtěli zbavit co nejdřív. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už opravdu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu.

 

Jsme…

Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A i jsme se od nich dozvěděli, jak vlastně vznikla. A zjistili jsme docela zajímavé informace. Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Proto je nejlepším řešením spoléhat se na nátěr LSG. Díky tomu bude vaše fasáda dokonale chráněná a to nejenom před plísněmi, ale samozřejmě i před všemi ostatními nečistotami. S touto firmou jsme určitě nespolupracovali naposledy, protože nenabízí jen odstraňování plísní, ale i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a to i ve výškách a odstraňování graffiti. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *