,

Díky strojové metodě se už nemusíte bát, že by skvrny na vašem koberci měli zůstat na věky věků

Bydlím…

Bydlím s kamarádkou a nedávno jsme si koupily shaker, protože obě dvě máme moc rády koktejly. Ale jednou jsme blbě zavřely víko, takže se na koktejl vylil na zem. A to na koberec. A ke všemu byl borůvkový. Takže si asi umíte sami představit, jak ta fialová skvrna na světlém koberci vypadala. Snažily jsme se to vyčistit, ale vůbec nám to nešlo. A to jsme se opravdu snažily, jenže zase jsme nechtěly použít moc hrubou sílu, protože jsme se bály, že bychom ten koberec mohly poškodit. Tak jsme přešly na plán b, a sice že si najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale žádná jsme neměly s žádnou zkušenosti. Tak jsme si s kamarádkou sedly k počítači a projížděly na internetu všechny možné firmy, které čištění koberců nabízejí. Četly jsme o všech možných druzích čištění koberců, od suchého práškového čištění a extrakční metody až po strojové kotoučové čištění.

 

A nakonec…

A nakonec se nám nejvíce líbil program od čistících odborníků na Čištění koberců Brno.  Strojové čištění koberců je totiž prý jednou z nejlepších způsobů čištění koberce, lidi na internetu to opravdu vychvalovali a psali, že je to prý i šetrné, takže jsme se na ně obrátily. Strojová metoda je sice finančně náročnější než ta extrakční, ale zase na tu extrakční hodně lidí nadávalo, tak jsme si řekli, že zvolíme dražší, ale spolehlivější variantu. A jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně je prozářilo. Vážně vypadalo skoro jako nové. Na koberci byste nenašli jeden jediný malinký fialový flek. A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, tak když nám zase něco skončí na koberci, není to taková tragédie.

 

Ale…

Ale samozřejmě to nikdy není tak dokonalé jako od nich. Tuto firmu opravdu můžu doporučit. Odvádí opravdu dobrou práci a my jim nemáme co vytknout. Jejich zaměstnanci byli velmi milí a ochotní a profesionální a na ostatní věci v bytě byli opatrní. Neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně, takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit, protože se jedná o skutečné profesionály, kteří vám vyjdou ve všem vstříc a jednají s vámi slušně a narovinu. Takže vám pak ani není líto investovat těch peněz a ve výsledku to není ani taková pálka, protože koberce vydrž čistě opravdu dlouho.  Nabízí i řadu dalších služeb jako mytí oken, podlah a odstraňování graffiti. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *