, ,

Je vaše fasáda špinavá a plná plísní?

Protože vyčistit fasáda vlastními silami rozhodně není nic jednoduchého, obzvlášť když se vám na ke všemu udělá i plíseň na zdi. To už je s tím opravdu kříž. Takže pokud s tímto máte problémy, tak se obraťte na nějaké speciality. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Protože plíseň vám může vzniknout opravdu snadno a opravdu blbě se jí zbavuje. A to platí i pro ostatní bakterie a nečistoty na vaší fasádě. Stačí mít budovu prakticky hned u silnice a je to raz dva.

Navíc dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Takže ani nemusíte být v centru města nebo u frekventované silnice, aby se vám tam pak stejně objevila. Takže u nás to šlo ještě rychleji. A my měli problémy s fasádou naší sportovní haly, byla velmi špinavá, ale to nebyl ten největší problém.

U vchodu…

U vchodu se udělala plíseň. Ale naštěstí se o to lidi z této firmy postarali. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr  – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by pro vás mohl být škodlivý. S prácí zaměstnanců této firmy jsme byli velmi spokojeni. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá.

A aby…

A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr. A pro jistotu jsme si ho nechali dát i dovnitř. Jak jsme se již zmínili, tak i tam plíseň může vzniknout velmi snadno. A proto je lepší se spoléhat na nátěr LSG.

A i zaměstnanci jsou velice milí, takže není nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Určitě jsme se na ně neobrátili naposledy. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *