, ,

I vaše fasáda může být opět jako ze škatulky.

Pracuji v trafice a naše fasáda se nám ve srovnání s interiérem už opravdu nelíbila. A pak se nám začala dělat dokonce plíseň na stěně, a to nás donutilo s tím už něco opravdu udělat. Tak jsme o tom informovali našeho nadřízeného. A ten se na to pak přišel podívat. A ten souhlasil, že je potřeba se o to postarat. A zařizování padlo na mou hlavu. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali.

Chtěla jsem, aby to byla dobrá firma, když už jsem ji musela vybrat já. Aby pak šéf neřekl, že jsem vybrala někoho se špatnými referencemi, a tak dále. A našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.  A díky jejich práci je fasáda opět v perfektním stavu. Pracují s nátěrem proti plísním a věřte mi, že ta věc je opravdový zázrak. Nejenom, že díky tomu už nebudete mít plíseň na vaší fasádě, ale ani se tam nebude tolik usazovat městský spad a ostatní nečistoty.

Takže…

Takže vaše fasáda bude pořád ve skvělém stavu. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. Protože plíseň je už skutečně pryč. Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší knihovny opět v naprostém pořádku. Tato firma dále nabízí i mnoho dalších služeb, jako je čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *