,

Fasáda bez nečistot a chráněná před všemi bakteriemi

Zdravím…

Zdravím, rozhodla jsem se, že napíšu tuto recenzi. Pracuji v klenotnictví a měli jsme problém s naší fasádou. Byla docela dost špinavá a co hůř, začali se na ní dělat i plísně, hned vedle vchodových dveří. Takže to muselo zmizet. A hned na začátek mám pro vás jednu radu, nikdy se nepokoušejte to vyčistit vlastními silami. Lepší je obrátit se na kvalifikované speciality. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy.. Protože sami tu fasádu stejně nevyčistíte. Což je smutné, když uvážím, jak snadno se fasáda zašpiní. Stačí mít budovu hned vedle silně nebo v centru města a je to hned. A dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Nám se plíseň udělala na střeše našeho kadeřnictví.

 

Když…

Když je hezky, tak se tam chodíváme opalovat, když zrovna nemáme klienty a máme volnou chvilku. Takže jsme se na tu plíseň samozřejmě nechtěli koukat. A nejlepším řešením, jak plíseň na stěně zlikvidovat, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům.

 

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru je naše střecha opět v pořádku. Černou plíseň a ostatní nečistoty nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší a rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru našeho klenotnictví. Takto máme totiž jistotu, že řekli jsme si, že nebude od věci, když si ten nátěr necháme dát i dovnitř. A vám doporučuji, abyste udělali to samé, protože věřím, že o tyto problém s vaší fasádou určitě nestojíte. Více informací o jejich službách najdete na jejich webových stránkách. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *