,

Plísně na fasádě spolehlivě odstraní speciální přípravky

Zdravím…

Zdravím, mám vynikající zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o., a tak jsem se rozhodl, že na ně napíšu recenzi. Protože určitě nejsem jediným člověkem, který kdy hledal někoho dobrého na čištění fasád a účinné odstranění plísně. Už dlouho jsme si v našem autosalonu říkali, že by bylo potřeba nechat vyčistit fasádu a nově ji vymalovat, ale tak nějak jsme to pořád odkládala a peníze investovali jinam. Ale až se na fasádě udělala dokonce plíseň, tak už jsme to nemohli ignorovat. A taky bylo jasné, že my se o to jen tak nepostaráme, protože to bylo opravdu vysoko a navíc jsme na to neměli ani vhodné prostředky. A tak jsem zavolal tuto úklidovou firmu. A dozvěděl jsem se od nich i řadu užitečných informací. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů.

 

 

Na severní…

Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky. Tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A jak je známo, kde se objeví plíseň, je těžké se s tím poradit. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Ve firmě dále nabízí celou řadu úklidových služeb. Jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *