, ,

Už nikdy nebudete mít s čištěním fasády od plísně prakticky žádné problémy

Čištění fasády nikdy není zrovna legrace, zvlášť pokud se jedná o opravdu velkou budovy. Což v našem případě byl přesně ten případ, protože šlo o čištění fasády našeho nákupního centra. A poslední kapkou bylo, když se nám na ní začala dělat plíseň, to už jsme s tím vážně museli zašít něco dělat. S plísní jsou vždycky potíže, pokud se vám někdy udělala, tak dobře víte, o čem mluvím.

Nám se udělala na venkovní zdi našeho nákupního centra. A samozřejmě to tam nemohlo zůstat, protože ta černá plíseň na bílé zdi vypadala příšerně. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se postarala o odstranění plísně, protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne, tak jsme pročetli několik recenzí na internetu.

A našli…

A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho.

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva.

Nátěr…

Nátěr se může užívat ve vnitřních i vnějších prostorách amá univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Jedná se o nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr je totiž vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech.

Takže je vidět, že nátěr je tím nejlepším prostředkem pro ochranu vašich zdí. Tato firma dále nabízí i službu čištění koberců a podlah, mytí oken, výloh a všech možných skelných povrchů, a to i ve výškách, a také odstraňování graffiti. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A realizují je i nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou ve svém oboru skutečně žádaní. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *