,

Spolupráce s profi firmou stála za to

Také…

Také jste měli někdy problémy s plísní? Myslím, že alespoň jedenkrát za život to řeší každý. Nebo ví o někom z blízkých, kdo to řešil. Pokud ne, tak jste měli opravdu štěstí. Já k těmto dětem štěstěny, jak se tak říká bohužel nepatřil. S kolegou z práce jsme si otevřeli nový bar. Chtěli jsme něco svého, už jsme měli otevírat a všechno vypadalo skvěle, ale asi čtrnáct dní před otevíračkou jsme na fasádě objevili plíseň. Nechápali jsme, jak je to možné, ale muselo to zmizet. Takže jsme posunuli datum otevření a rozhodli se na tom zapracovat. Potřebovali jsme někoho, kdo se o to postará o plíseň z vlhkosti. A těmi byli lidé z úklidové firmy. A jsem rád, že jsem se obrátil právě na ně. Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní nejdříve aplikovali běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Abychom měli s kolegou jistotu, že se tam už znovu neobjeví, tak jsme si od té firmy nechali dát LSG nátěr i na jiná místa, kde hrozilo, že by se plíseň do budoucna mohla objevit. Zaměstnanci byli navíc opravdu moc milí a ochotní, takže zde máte jak kvalitu služeb, tak profesionalitu zaměstnanců v jednom.

 

Navíc…

Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, např. mytí oken, podlah, čištění koberců atd,  takže určitě doporučuji mrknout na jejich stránky, protože na internetu jsou opravdu vyhlášení – a nedivím se. Sama jsem s nimi velice spokojená. Takže pokud poptáváte na nějakou práci úklidovou firmu, doporučuji se obrátit na tuto. Své služby nabízí na celém území České republiky a dokonce i na Slovensku, v Německu a  Rakousku, takže se nemusíte bát. Pokud bydlíte v nějaké zapadlé vesničce, že by k vám nepřijeli. Sice je na ně na internetu spousta další chvály, ale jak se říká méně je někdy více, tak v tomto případě to neplatí. Čím více kladných recenzí, tím více lidí ví, kam se obrátit. My se domluvili na další spolupráci a to na mytí podlah a oken. Je potřeba udržovat v baru pořádek, aby byli spokojení zákazníci a tak i my. Doporučujeme jejich služby i vám, určitě neprohloupíte. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *