, ,

Pokud máte LSG, budou vaše problémy s plísní minulostí

Nikdo o nestojí o plíseň na svém majetku. Vypadá to hrozně a může to fasádu i nenavraťte poničit. A to určitě nechce nikdo. Naštěstí známe firmu, která si s tím umí poradit. Firma nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost…

Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, vzniká vlhkost a plísně  a  tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém.

Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme ž určitě slyšeli sami. Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. A je také velmi snadné, aby se plíseň udělala na fasádě vašeho domu či na střeše. Tam se plíseň ostatně tvoří ještě častěji než uvnitř domu a stává se to hlavně na severních a západních stranách domů. A zbavit se toho vlastními silami je opravdu těžký úkol.

Nám…

Nám se udělala plíseň na vnější zdi našeho baru a muselo to zmizet, to je bez debat. A protože už jsme nevěděli co s tím, tak jsme se obrátili na tuto firmu. A zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi. Střecha je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v pořádku několik let. A protože jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se dát ten nátěr i dovnitř našeho baru.

Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A určitě zvládnou splnit vše podle vašich požadavků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *