, ,

Plíseň a boj s ní už nikdy více  

Před několika měsíci jsme si najali úklidovou firmu konkrétně jejich službu odstranění a likvidace plísní. Na které používají protiplísňový nátěr pomocí něhož provedli na chatě odstranění plísní z fasády. A povím tento nátěr vám je to opravdu bomba. A po tom, jak si u nás vedli. Je můžu všem jedině doporučit. Máme chatu uprostřed lesa hned u potůčku a bohužel je zde dosti vlhko. Což mělo dle mého za následek vytvoření plísně. – plíseň na zdi

Ikdyž nikdy předtím se nám plíseň na zdi neobjevila, ale chatu nemáme zase tak dlouho, je tomu asi 3 roky. Takže jsme neměli moc zkušeností s jejím odstraňováním. Nejdříve jsme zkoušeli rady z internetu, ale k ničemu to nebylo. Přípravky z drogerie taky ne, protože se plíseň pořád vracela a vracela. Ale po několik dnech nám můj bratranec poradil, ať se obrátíme na úklidovou A SERVIS LIPKA, s.r.o. která mu kdysi právě s plísní pomohla.

Neměli…

Neměli jsme co ztratit, sami jsme nevěděli co s tím, tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínů. Zaměstnanci dojeli na čas, přesně jak bylo domluveno. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

LSG – nátěr proti plísním má aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. A je lepší si ten nátěr nechat dát, protože plíseň se vytvoří opravdu snadno, ale zbavit se jí, to už je pořádná dřina. Pro tyto případy je opravdu nejlepší se spolehnout na nátěr LSG, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě.

Nám…

Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A já si mohla dodychnout, že už to bylo vážně konečně pryč.  Vážně mě to rozčilovalo, protože investujete do chaty, opravujete, udržujete, chcete to tam mít hezké, a potom se rozčilujete s plísní. Takže tuto firmu všem doporučuji. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí, protože ani jednou nevypadali otráveně, i když jsem je neustále zahrnovala otázkami.

Celkově mě na nich nenapadá jediná stížnost, protože přijeli na čas, k žádnému přesouvání termínu nedošlo a veškerá domluva proběhla naprosto v pořádku. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken a dokonce odstraňování graffiti a nátěr proti graffitům. Už jsme se s nimi domluvili i na mytí oken u nás doma. Budeme s nimi spolupracovat i nadále. Jsme opravdu spokojení, a když vyzkoušíte jejich služby, budete jistě i vy.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *