,

Strojové čištění si dokáže poradit skoro s čímkoli. Proto je nejlepší metodou na čištění koberců

Naše děti…

Naše děti už od mala mají moc rády mléčné koktejly, a protože jsme měli opravdu hodně borůvek, tak jsme udělali hodně koktejlu. Jednak jsme věděli, že si pochutnají, a taky jsme věděli, že se ty borůvky alespoň zpracují. Ale tentokrát byli mnohem víc divocí, než bývají normálně. Takže se jim povedlo celý ten velký džbán převrhnout ze stolu na zem. Naštěstí se ten džbán nerozbil, díky bohu, ale celý koberec byl zmazaný. Snažila jsem se to vyčistit, ale zkuste si vyčistit borůvkový koktejl z koberce. I s pomocí speciální přípravků byla moje snaha naprosto marná. Tak jsme s manželem usoudili, že bude nejlepší, když se obrátíme na úklidovou firmu. Snažila jsem se na internetu najít někoho, kdo by měl dobré reference, abych měla jistotu, že to opravdu půjde vyčistit. Protože ten koberec nebyl zrovna levný a ještě ke všemu byl zrovna nový a kupovat znovu nový se nám opravdu nechtělo.

 

A nakonec…

A nakonec jsem si vybrala firmu Praní koberců, a jsem za to vážně ráda, že jsem si vybrala je, i když jsem s výběrem váhala. Protože jejich strojové čištění koberců není zrovna nejlevnější, protože odvedli vynikající práci a můžu je všem jedině doporučit. Co jsem ale u nich ocenila nejvíce, že byli schopní přijet brzo. Protože když vám skončí takový koktejl na koberci, tak čím je tam déle, tím se to potom hůře čistí.  A jejich čištění naprosto předčilo moje očekávání. Koberec vypadal přesně tak, jak jsme ho pořizovali. Použili metodu kotoučového strojového čištění. Takže na kobercích nezůstaly žádné fleky. Velmi sem ocenila i přívětivost zaměstnanců.

 

Jejich…

Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a slušní. A k věcem v dětském pokoji byli velmi opatrní a nábytek, který musel jít pryč, si sami odtahali. Což jsem ocenila, protože kdybychom to měli s manželem dělat sami, bylo by toho na nás dva samotný poměrně dost. Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže pokud hledáte firmu na čištění koberců, tak u úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s. r. o. jste určitě na správné adrese. Navíc nabízejí i další řadu úklidových služeb, což je určitě výhodou, protože má člověk vše na jednom místě. Takže pokud poptáváte čištění koberců, rozhodně doporučuju strojovou metodu čištění a nejlépe od této firmy. Je s nimi opravdu perfektní domluva a jsou velice milí a odvádí perfektní práci. Takže nemám jediný důvod, proč bych vám je nedoporučila. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich stránky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *