,

S fleky na podlaze si nejlépe poradí strojové kotoučové čištění

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu Podlahy, čištění Ostrava, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Vlastním italskou restauraci, kde si zakládáme nejenom na vynikajícím jídle, ale i na hezkém prostředí. Takže se samozřejmě snažíme ze všech sil, ale už to nešlo úplně podle našich představ. A i když podlahu pravidelně umýváme, i tak začala být špinavá. Chtělo to více profesionální péče, pokud jsme chtěli dosáhnout toho, aby vypadaly skutečně čistě a neopotřebovaně.

Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když se začneme spoléhat na nějakou úklidovou firmu Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra.

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super, protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující.

Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. A ani nejsou moc drazí, když uvážíte, jakou kvalitní práci nabízejí. My jsme spokojení ve všech ohledech. Jejich služba mě zaujala natolik, že jsem se na ně začala obracet i pro čištění podlah v mé vlastní domácnosti. A brzy začnu využívat i jejich další služby, které využívají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *