, ,

Strojové čištění je ta nejlepší technologie, kterou můžete vyčistit koberec

Naše děti hodně dlouho prosili, abychom jim pořídili pejska, ale my s manželem byli dost proti, protože nám bylo jasné, že to bude spousta starostí navíc. Navíc jsme měli doma všude koberce, takže jsme prostě neměli doma nejlepší podmínky na to, abychom si ho pořídili. Ale nakonec nás uprosili. Ale byla podmínka, že mu vždycky po venčení umyjou tlapky, než půjde dovnitř. Jenže jednou ho neudrželi a štěně se rozeběhlo po předsíni.

S totálně zablácenýma tlapama. Takže si asi umíte představit, jak to vypadalo. Moc dobře ne. Snažila jsem se koberec vyčistit do původního stavu, ale moc jsem nepochodila. Manžel ani nepoznal, že jsem to čistila. Tak hned navrhl, ať se na to vykašlu a že si na to raději někoho najmeme. Ptali jsme se našich známých a rodiny, ale nikdo s nikým neměl žádnou zkušenost, protože většina měla podlahy.

Jediné…

Jediné, co nám řekli, že slyšeli spousty nadávek na extrakční metodu čištění, tak ať se jí raději vyhneme. Museli jsme na to někoho najít sami. Po hledání na internetu jsme narazili na firmu Praha 9, čištění koberců, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění. Měla jsme aspoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne, když se nejedná o extrakční čištění. Tak jsme je kontaktovali a domluvili se s nimi na termínu čištění a ostatních náležitostech.

V den čištění si přinesli kotoučový stroj, kterým důkladně zapracovávali jejich chemii do koberce tak dlouho, dokud skvrna úplně nezmizela. A nevyčistili jen skvrny od tlapek psa, ale samozřejmě celý koberec. Vypadal jako nový, nepoznali byste, na jakém místě skvrny byly. Protože jejich stroj rovnoměrně pozvedl vlasy koberce. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout.

Jsou…

Jsou sice o něco dražší než jiné úklidové firmy, o kterých jsme se také dočetli, ale svou práci odvedli perfektně a bez nežádoucích fleků, kterým jsme se chtěli vyhnout. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Tahle firma nám nabízí vše, co potřebujeme.

Není nic, co bychom jim mohli vytknout, spokojeni jsme byli ve všech ohledech. Své služby navíc nabízí po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A to za příznivou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *