,

Konzervace podlah impregnací, voskování linolea. Stržení starých vosků a lepidla

Je jedno…

Je jedno, jestli si vyberete do domácnosti koberec, a nebo podlahy. Ale o obojí je potřeba pořádně pečovat. Je sice pravda, že s koberci je přece jen trochu méně práci než s podlahami, ale to neznamená, že se člověk o podlahy nemusí starat. A vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké. Protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A to ani nemluvím o té ztrátě času. A ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. A jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí specialista v oboru, který strojové čistí podlahy, voskuje linolea a zajistí taky odstranění lepidel z podlahA potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu v naší prodejně s látkami.

 

Chodí k nám…

Chodí k nám hodně lidí vybírat si látky na vše možné, protože nabízíme kvalitními produkty, musí tomu odpovídat i prostředí naší prodejny. A byli jsme s nimi moc spokojeni. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

 

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Jen musíme varovat ohledně jejich ceny. Je o něco vyšší, to je pravda, ale rozhodně se to vyplatí. Kvalita jejich služeb je opravdu vysoká a používají ty nejkvalitnější technologie, takže člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Už se mi totiž jednou stalo, že mi jedna úklidová firma takto doma něco zničila a s reklamací jsme nepořídila, protože mi řekli, že jsem se o to měla postarat předtím a zajistit jim co nejlepší podmínky pro čištění. Naopak tady zaměstnanci věci z místnosti vždy opatrně vynesli a nanosili zpátky. Takže si u nich nemáme na co stěžovat. A proto je všem vřele doporučujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *