,

Silná kombinace, dezinfekce a čištění koberců kotoučovým strojem. Čištění sedaček Praha 9

 

Znám…

Znám spousty úklidových firem, které na první pohled kvůli jejich levným službám vypadají lákavě, ale ve výsledku je to jen naprosto zbytečné vyhazovaní peněz. Často totiž čištění provádějí pomocí metod, které nejsou vůbec spolehlivé. A vůbec nejhorší je extrakční metoda, protože po sobě zanechává nežádoucí fleky, které samozřejmě po čištění nikdo na koberci nechce. Ale sami koberce za pomocí běžně dostupných prostředků si koberec také nevyčistíte. Toto téma jsme se známými rozebírali už několikrát, ale jednou jsme to začali brát více vážně, protože se nám povedlo koberec zašpinit tak, že to skutečně nešlo vyčistit. Vyklopila se nám na koberec totiž plnotučná hořčice a to šlo skutečně blbě dolů. Snažila jsem se to vyčistit a přítel se mi snažil pomoc, ale taky s tím nic nezmohl. Ale jednou naše kamarádka vyzkoušela firmu Praha 9 čištění koberce,  s níž prý byla velmi spokojená.

 

Nepoužili…

Nepoužili totiž extrakční čistící metodu, která právě spadá mezi ty méně spolehlivé metody, které by „měly“ váš koberec vyčistit, ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Říkala, že tím, že je tato metoda o něco náročnější, tak byla vyšší i cena, ale i tak vypadala velmi spokojeně. Jednou jsem se rozhodla, že to taky vyzkouším, protože žiji sám a na úklid mi nikdy nezbývá moč času. Domluvil a jsem se tedy se zaměstnanci čištění koberců, a poté, co moje koberce vyčistily, jsem pochopila, proč na ně kamarádka nedá dopustit. Jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně je prozářilo. Vážně vypadalo skoro jako nové. Na koberci byste nenašli jeden jediný žlutý flek po hořčici. A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje. Tak když nám zase něco skončí na koberci, není to taková tragédie.

 

Ale samozřejmě…

Ale samozřejmě to nikdy není tak dokonalé jako od nich. Tuto firmu opravdu můžu doporučit. Odvádí opravdu dobrou práci a my jim nemáme co vytknout. Jejich zaměstnanci byli velmi milí a ochotní a profesionální a na ostatní věci v bytě byli opatrní. Neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně. Takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit, protože se jedná o skutečné profesionály. Tímto bych tuto firmu chtěla doporučit, všem, kteří si v budoucnu plánují na čištění koberců najmout nějakou úklidovou firmu. Protože s touto budete spokojení ve všech ohledech, protože nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale chovají se i velmi profesionálně. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *