,

Graffiti a tagy, jak se ubránit mladým zločincům, kteří nic nedokázali, tak se nám mstí. Za co?

Ve firmě…

Ve firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o., se zaměřujeme na poskytování úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a v neposlední řadě i odstraňování plísně a graffiti. S graffiti jsou dnes čím dál větší problémy a můžete je vidět na více a více budovách. A samozřejmě z toho nemá radost nikdo. Nelíbí se to ani kolemjdoucím, tak jak asi musí být naštvaní samotní majitelé. O tom se přesvědčili i naši zákazníci, kteří měli problém s posprejovanou sportovní halou. A věděli, že sami si s tím neporadí. Proto se zaměřujeme i na tuto službu, protože nikdo si nepřeje mít dům, pracoviště či cokoli dalšího zošklivený sprejerskými výtvory. Ale dá se tomu i předcházet. A to tím, že si pořídíte antigraffitový nátěr. Antigraffiti nátěr je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

 

Nanášení…

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. V Anti graffiti ochrana fasád, garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam.

 

Funguje…

Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme a zdarma. A na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali. Takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. A to právě proto, že s graffiti jsou čím dál větší problémy, proto chceme, aby tato služba byla dostupná pro všechny. Protože nikdo by neměl mít zkaženou radost ze svého domu, nebo jít do práce do posprejované budovy a mít tak pocit, že pracuje v hrozném prostředí. Všichni by měli mít možnost, aby se v prostředí, v němž se vyskytují, cítili co nejlépe. Zaměstnanci sportovní haly byli s naší prací spokojeni a my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *