, ,

S protiplísňovým nátěrem můžete předejít všem problémům s plísní

Plísně jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je to jednou ze služeb, kterou v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. O odstranění plísně a hlavně jejímu opětovnému navrácení se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy.  Například i že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte.

A přesně…

A přesně to udělala i jedna z našich posledních klientek. Byla pracovnicí v útulku, kde se jim vytvořila plíseň a chtěla to co nejrychleji odstranit, aby to neohrožovalo zdraví jejich zvířat. Takže se obrátila na nás a my se už o to postarali. A bylo to moudré rozhodnutí, protože je těžké se toho zbavit vlastní silou. A LSG si nechala dát i do jiných místností, jako prevenci. Odstranění plísně je i finančně náročnější, než si dát dopředu LSG nátěr jako prevenci.

Takže pokud víte, že se ve vašem domě či bytě zadržuje vlhkost a musíte hodně větrat, je opravdu lepší si ten nátěr pořídit, protože samotné větrání mnohdy nemusí stačit. A problém je potom na světě. Plíseň z vlhkosti je v zimním období nejvíce rozšířený problém. Mezi naše služby nepatří jen odstraňování plísní, ale i odstraňování graffiti, mytí oken a čištění koberců a podlah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *