, ,

Jak na čistou fasádu. Kroky k zastavení vzniku plísně na zdech a fasádách. Protiplísňové nátěry Praha  

 

Vždy jsem toužila pracovat v kosmetickém salonu. Baví mě pečovat o pleť lidí a určitým způsobem je tak zkrášlovat. Poštěstilo se mi ale, že jsem si mohla otevřít vlastní kosmetický salon. Mám jej uprostřed města hezky v centru, takže nemám o zákazníky nouzi. Málem jsem ale o některé zákazníky přišla, protože se mi na fasádě salonu začala objevovat plíseň. To mi začalo odlákávat klienty.

Já se ani nedivím. Také bych nešla na kosmetiku k někomu, kdo provozuje salon v budově s plísní. Já ani nevím, jak se tam vzala. Nejprve to byly malé mapky. Jsem si myslel, že je to jen nějaká špína a šmouha. A pak se začala rozlézat dále a byla už dost jasně viditelná. Já jsem se snažila sama se jí zbavit, ale bohužel se mi to nepodařilo. Nemám takovou techniku a prostředky, které by účinné zabraly.

Tak…

Tak jsem si na pomoc musela povolat zkušený tým pracovníků z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Našla jsem si na internetu, že v boji s plísní a nečistotami na fasádě patří mezi odborníky a našla jsem je pod vyhledáváním Jak čistit fasády. Když jsem do firmy volala, tak jsem mluvila s moc milou paní a ta mi dokonce dávala vybrat mezi několika termíny, které mi budou vyhovovat.

To mě mile překvapilo. Pak asi za dva dny dojel tým pracovníků a nestačila jsem se divit, jak plíseň šla hezky dolů a zmizela z fasády mého salonu. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG.

Nátěr…

Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Nátěr je také odolný vůči UV záření, takže se nemusíte obávat, když na vaši fasádu svítí celý den slunce.

Záruka na něj je 2 roky a pracovníci říkali, že vydrží 6 až 10 let. Jsem nadšená, že podobný problém nebudu muset řešit za pár měsíců. Důležité je hlavně to, že mi nebude plíseň odhánět klienty a že budu pracovat zase v čistém a hezkém prostředí. Firma A SERVIS je opravdu profesionálem na svém místě a já dokonce přemýšlím, že si je pozvu na čištění podlah v salonu, protože i tím se zabývají. Podle mě snad není nic, co by firma nezvládla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *