, ,

Sprejeři jsou nešťastná stvoření, odstraňování graffiti Praha

O tom, že sprejeři jsou ještě stálým problémem lidstva se naše firma nejednou přesvědčila. Naposledy když jsme měli zakázku nám volala jedna starší paní. Vrátila se totiž z dovolené z Asie, kde byla několik týdnů a mezitím se někdo vyřídil na její venkovní zdi. Bylo nám jí líto, ještě s přihlédnutím k tomu, že staří lidé většinou nemají peněz nazbyt, a ještě k tomu se jim přihodí taková nepříjemnost. Paní nás uklidnila, že peněz má dost, že tu problém není. Ale asi z toho nebyla nadšená. Kupodivu.

Každopádně jsme se domluvili, přijeli jsme na místo a jako vždy vše napravili. Než se však dostaneme k samotnému výsledku, dovolte nám představit postup naší práce. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce na svém domě.

Jakožto…

Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme si nechat nanést na fasádu antigraffiti ochranu, jež zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, v okamžiku, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů.

Poskytujeme…

Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice – od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.oOdstranění graffiti (pobočka v Praze a Brně) jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem.

Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a zmnohonásobněn. Takže její funkčnost vydrží až šest let a také toho zvládne více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité náš „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři velmi brzy naznají, že jejich dílo nemá na onom místě dlouhého trvání a jdou sprejovat někam jinam. Graffiti jsme nakonec perfektně odstranili a paní s námi byla moc spokojená. Nic nám nepřináší větší radost než dělat naše zákazníky šťastnými!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *