, ,

Není graffiti jako graffiti, odstraňování graffiti Praha

Občas máme s kolegy vtipné zakázky. Jako třeba nedávno. Nebo ne vtipné, ale zkrátka netypické, že se nestačíme divit. Jedna skupina kamarádů si otevřela vysněný secondhand. Jednoho dne jim už přišel příliš nudný, a tak se rozhodli, že ho vylepší nějakým graffiti. Koupili spreje a dali se do díla. Ovšem dopadlo to tragicky. Tak přivolali na pomoc naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti. Naše firma jako jedna z mála se specializuje mimo jiné na odstraňování graffiti.

Nyní vám popíšeme postup naší práce při odstraňování graffiti. Je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou, kterou daná budova má/měla. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce na svém domě. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu antigraffiti ochranu, jež zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem.

Na závěr…

Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, v okamžiku, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice – od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS (pobočka v Praze a Brně) jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční, a přesto i nejlevnější cenu.

Odstranění…

Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem, kteří si my i klienti přejeme. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellinzoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Takže její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“.

Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři velmi brzy naznají, že jejich dílo nemá na onom místě dlouhého trvání a jdou sprejovat někam jinam. Graffiti jsme nakonec odstranili věru dobře. Zákazníci s námi byli moc spokojeni. Říkali, že jsme mistři v oboru a že nás určitě doporučí dále a napíší pozitivní recenzi. Z toho máme vždy obrovskou radost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *