, ,

Na autodílnu by si měl sprejovat jen majitel, odstraňování graffiti Pardubice

Když někdo urazí vaší druhou polovičku, tak to vždycky bolí. I vás jako druhého partnera. Chcete se za svého milovaného partnera bít a bránit jej. To je normální a přirozené. Alespoň my s kolegy a kolegyněmi to tak máme. Není tedy divu, že i jedna z našich klientek to tak měla. Přihodilo se jim totiž, že jejímu manželovi někdo posprejoval dílnu a nechal na ní ošklivé graffiti. Oba z toho byli velmi nešťastní.

Paní pak byla ještě natolik iniciativní, že se rozhodla, že manželovu autodílnu se pokusí „spravit“. Koupila spreje v domnění, že jsou v podobné barvě jako byla původní barva garáže. Jenže nebyly. A garáž nevypadala o moc lépe a pak se teprve rozhodla objednat služby od naší firmy A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. Náš postup je následující – graffiti nejprve co nejvíce zeslabíme a poté přetřeme příslušnou fasádní barvou.

Zamalovat…

Zamalovat graffiti přímo a „neodstraňovat“ ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce. Jako prevenci proti posprejování doporučujeme nechat si nanést na fasádu antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě v době, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti od sprejerů. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch. Jediné materiály, které jsou nevhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplotu venkovního ovzduší nad deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice, a to od 120 korun za metr čtvereční.

U hladkých…

U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct. Naše společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za nejlevnější a bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není složité, a je vždy s požadovaným výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni.

Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a zmnohonásobněna tak, že její funkčnost vydrží i šest let. Také toho obecně vydrží více. Brzké odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“. Z praxe víme, že pokud sprejeři vidí, že jejich graffiti rychle zmizí, rozmyslí si, zda jim to za to příště bude stát. Autodílnu jsme nakonec dali do původního stavu, v jakém byla před zásahem sprejerů a klienti byli s naší odvedenou prací prý nadmíru spokojeni. Z toho máme vždy radost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *