, ,

Na skvrny na koberci je nejlepší použít strojovou metodu čištění Praha

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Praha, diskuse

nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i naše čištění koberců. Nejlepší bude, když nás postup práce ukážeme na příkladu. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde měli koberce špinavé od kolečkových bruslí. Rodiče museli nechat malé děti bez dozoru a stalo se to, že děti nedostaly lepší nápad než jezdit po jejich domě v kolečkových bruslích.

Paní se ani nesnažila koberce vyčistit vlastními silami a bylo to moudré rozhodnutí. Protože takovou špínu by ze světlých koberců sama neodstranila a čistila by to navíc několik hodin. Protože pruhy od bruslí byly prakticky všude. Proto nás kontaktovali a najali si nás na vyčištění jejich koberců. Nejdříve naneseme kvalitní zásaditou chemii, kterou pomocí kotoučového stroje a jeho rotačních kartáčů zapracováváme do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tímto…

Tímto způsobem se naše kosmetice spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergen, bakterie a mikroorganismy, které nemají ve vašem koberci co dělat. Protože můžou výrazně znepříjemňovat alergikům život. Navíc tato kosmetika nejen koberce ale i celý prostor, kde čištění probíhalo, provoní.

Dalším důležitým krokem v čištění koberce je správné a důkladné odsátí čistící pěny, která se na koberci pomocí kotoučového přístroje vytvořila a obsahuje veškerou špínu, kterou do sebe vstřebala z čištěného koberce.Naše speciální podtlakové vysavače se postarají o co nejlepší možný výsledek. Odsátím přebytečné vody a pěny z koberce také napomáháme k výslednému postavení vlasu. Po našem ošetření totiž nepoznáte, kde byla místa na koberci slehlá a ušlapaná. Koberec získá znovu svou původní barvu, je dezinfikovaný, zbavený zápachu, takže poté vypadá jako nový.

Tímto způsobem…

Tímto způsobem jsme ze všech koberců odstranili šmouhy z kolečkových bruslí a navrátili tak příjemnou a čistou atmosféru do jejich domácnosti. Máme radost, že s námi naši klienti byli moc spokojení a naše služby využívají doposud. A to je naším cílem. Aby s námi zákazník byl vždy spokojení. Protože není lepší vizitkou pro jakoukoli společnost, než spokojený zákazník a radost, že odvádí dobrou práci.

Na naší profesionalitě si zakládáme a to nejen z hlediska kvality našich služeb, ale pečlivě vybíráme i naše zaměstnance, protože dobré vystupovaní je také jedním z důležitých zásad naší společnosti. Není totiž možné, aby zaměstnanci, kteří pracují s lidmi, byli nepříjemní a neochotní. Proto je pro nás dobrá spolupráce s klienty stejně důležitá jako výsledky naší práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *