,

Pokud máte LSG protiplísňový nátěr Praha, plíseň ve vašem domě nemá šanci

Nikdo z našich klientů nebyl zřejmě nikdy nadšený, když objevil, že se u něj doma dělá plíseň. A ještě méně je určitě nadšený z toho, když zjistí, že většina klasických přípravků proti plísním jim ve zbavení se plísně příliš nepomáhá. Proto v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme službu Jak čistit plíseň, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

jak se napořád zbavit plísněrozdíly teplot a plíseňplíseň v koupelně

Na povrchu chráněném nátěrem…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku.

Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme určitě slyšeli sami. Jak čistit plíseň

příčiny vzniku plísníplísně a jejich původčištění plísní

Plíseň se vždy držela prostorů…

Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. Ale i to bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Spokojena je s ním byli i naši poslední klienti, kterým se plíseň vytvořila zrovna v novém bytě. Pořádali zrovna kolaudačku a jeden z jejich hostů začal velmi kýchat a přítížilo se mi. Trpí prý hodně alergiemi, tak se v bytě dívali, v čem je problém a zjistili, že v jednom z jejich rohů za pohovkou je plíseň.

Snažili se ji vyčistit, ale nedařilo se. A to v bytě ke všemu nebydleli ani dva měsíce a už museli řešit problémy s plísní. Takže byli poměrně zoufalí, když se jim s tím nedařilo nic dělat. Tak se obrátili na nás a nám se plíseň povedlo odstranit a LSG se postaral o to, že už s plísní nemá žádné potíže. Z čehož má radost samozřejmě nejen ona, ale i my. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jak čistit plíseň

původce plísníplísně a proč vznikajídům prorostlý plísněmi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *