, ,

Poptáváte čištění koberců? Obraťte se na strojovou metodu čištění Ostrava

S kamarádkou jsme si našly podnájem, protože se nám už ani jedné nechtělo bydlet doma, i když ještě studujeme. Každá jsme měly naštěstí dost dobrou brigádu, takže jsme si to mohly dovolit. A jednou jsme se vrátily z obzvlášť náročného dni ve škole. Takže jsme s sebou padly na gauč k televizi a daly si k tomu pivo.

Jo a jak nejlépe zakončit náročný den, než že pivo vylijete a vy máte starost navíc. A máme v obýváku světlý koberec, a bylo to hodně vidět, takže jsme to musely vyčistit. Protože majitelka by z toho určitě nadšená nebyla. Ale nešlo nám to, takže jsme si řekli, že si na to někoho najmeme. Četly jsme o všech možných druzích čištění koberců, od suchého práškového čištění a extrakční metody až po strojové kotoučové čištění.

A nakonec…

A nakonec jsme vybraly strojové čištění od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Ostrava. Byla na ně samá kladná recenze, takže jsme se nebály, že by to měla být vyhozená investice. A taky nebyla. Strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně je prozářilo. Vážně vypadal skoro jako nový.

A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, tak když někomu nám zase něco spadne, tak to není takový problém dostat z koberce dolů. Ale samozřejmě to nikdy není tak dokonalé jako od nich. Ani byste nepoznali, kde byl koberce čištěný, a to bez přehánění. Odvedli skutečně vynikající práci a nemyslím si, že jsme mohly narazit na někoho lepšího. Odvedli opravdu dobrou práci a my jim nemáme co vytknout. Jejich zaměstnanci byli velmi milí a ochotní a profesionální a na ostatní věci v bytě byli velice opatrní.

Neměli…

Neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně, takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. Protože se jedná o skutečné profesionály, kteří vám vyjdou ve všem vstříc a jednají s vámi slušně a narovinu. Takže vám pak ani není líto investovat těch peněz a ve výsledku to není ani taková pálka. Protože koberce vydrž čistě opravdu dlouho. Takže pokud hledáte někoho na čištění koberců, tak u této firmy jste na té správně adrese. Své služby nabízí po celém území České republiky.

Takže se nemusíte bát, že by vaši zakázku odmítli, i kdybyste byli z nějaké menší vesnice a nebyli zrovna z nějakého většího města. Dojedou kamkoli, kam potřebujete. Samozřejmě své služby nenabízí jen domácnostem, ale i větším podnikům, nic pro ně není překážkou, takže ať potřebujete vyčistit koberec kdekoli a od čehokoli, tak u A SERVIS jste na té správné adrese. Není snad nic, s čím by si v těchto ohledech neporadili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *